24 липня 2025 року між Українським державним університетом науки і технологій та Управлінням духовної освіти і богословської науки Православної Церкви України у дистанційному форматі було підписано меморандум про співпрацю.

Документ урочисто підписали ректор Університету, професор Костянтин Михайлович Сухий та голова Управління, професор протоієрей Олександр Трофимлюк.

Підписання меморандуму стало свідченням взаємної зацікавленості в інтеграції духовної та світської освіти, а також спільного прагнення до формування морально зрілої, освіченої та відповідальної української молоді.